تندخوانی رایگان

دوره فشرده تندخوانی

مهارت تندخوانی یک مهارت ضروری در زندگی تمامی افراد می باشد، تفاوتی ندارد که شما دانش آموز باشید یا دانشجو. خانه دار باشید یا شاغل. در هر شرایطی آموزش تندخوانی به شما کمک می کند که سلول های مغزی بیشتری را به فعالیت وا دارید و حافظه خود را تقویت کنید. تمرینات تندخوانی موجب تقویت چشم و حوزه دید شما می شود و در نهایت می توانید یک مطالب را سریع تر مطالعه کنید در حالی که تمرکز و کیفیت مطالعه شما نیز افزایش می یابد. دوره تندخوانی فشرده شامل 7 جلسه آموزش و تمرین می باشد که می توانید در 7روز سرعت مطالعه خود را 2 برابر افزایش دهید. این دوره تضمینی برای شما است تا با دوره تندخوانی جامع که سرعت مطالعه شما را 7 برابر افزایش می دهد، آشنا شوید.

دوره مدیریت زمان

ارزشمند ترین دارایی شما زمان می باشد. چیزی که با میلیاردها میلیارد پول هم نمی توانید آن را بخرید. بنابراین استفاده بهینه از زمان می تواند بسیار ارزشمند باشد. محدودیت در زمان و اینکه در پایان روز هنوز کلی کار باقی مانده داریم، موجب شده است تا دوره های مدیریت زمان بتواند راهکار این مشکل بزرگ باشد. دوره مدیریت زمان نیز شامل 7 جلسه فایل صوتی و تمرین است که می تواند به شما کمک کند، استفاده بهینه تری از روز خود داشته باشید.

مدیریت زمان

دوره هوش هیجانی

برای موفقیت در کارهای روزانه و امور مهم زندگی لازم نیست صرفا فرد باهوشی باشید. بلکه هوش و علم تنها 30% می تواند عامل موفقیت باشد بلکه مهارت هوش هیجانی در موفقیت در زندگی و عملکرد روزانه سهم 70% دارد. هوش هیجانی یعنی شناخت هیجاناتی که در طول روز تجربه می کنید، واکنشی که به هر هیجان دارید و تاثیری که هر رفتار  در ادامه روز شما دارد. بنابراین ما باید خودمان را بشناسیم و بدانیم در هر موقعیت چگونه رفتار می کنیم.این دوره نیز شامل 5 جلسه ویدئویی شناخت هیجانات و نوع رفتاری که در مقابل هر هیجان باید داشته باشیم است که می تواند در زندگی روزانه، روابط با دیگران، موفقیت های درسی و شغلی تاثیر گذار باشد.

برای دانلود و شروع آموزش مشخصات زیر را تکمیل نمایید:

پرفروش ترین دوره های ما